23Z104SMNL.pdf
| Series | |
|---|---|
| RoHS | RoHS |
| Ratings | - |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Part Status | Active |
| Height (Max) | 0.220" (5.59mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.265", 6.73mm Width) |
| Approval Agency | - |
| Number of Lines | 4 |
| Size / Dimension | 0.230" L x 0.265" W (5.84mm x 6.73mm) |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | - |
| Current Rating (Max) | - |
| Impedance @ Frequency | - |
| Operating Temperature | - |
| Inductance @ Frequency | - |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 200mOhm |