32H240P.5.pdf
| Series | |
|---|---|
| RoHS | RoHS |
| Ratings | MW 16-C |
| Wire Gauge | 32 AWG |
| Part Status | Active |
| Conductor Material | Copper, Annealed Bare |
| Length - Approximate | 40.0' (12.2m) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.010" (0.25mm) |