5002DAC148M5000ABIR
5002DAC148M5000ABIR
Part Number
5002DAC148M5000ABIR
Data sheet
5002DAC148M5000ABIR.pdf
Delivery Services
5002DAC148M5000ABIR
Comments
    5002DAC148M5000ABIR Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    TypeXO (Standard)
    Height0.035" (0.90mm)
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply1.8V ~ 3.3V
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency - Output 1148.5MHz
    Frequency - Output 2148.3516MHz
    Frequency - Output 325MHz
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)80mA