532AC001121DG
532AC001121DG
Part Number
532AC001121DG
Manufactures
Skyworks Solutions Inc.
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED
Data sheet
532AC001121DG.pdf
Category
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Delivery Services
532AC001121DG
Comments
    532AC001121DG Specifications
    PackageStrip
    SeriesSi532
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    Height0.071" (1.80mm)
    OutputLVPECL
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Part StatusActive
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Voltage - Supply3.3V
    Frequency Stability±7ppm
    Frequency - Output 1831.9985MHz, 851.9985MHz
    Frequency - Output 2-
    Frequency - Output 3-
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)121mA