534EB002500DGR
534EB002500DGR
Part Number
534EB002500DGR
Manufactures
Skyworks Solutions Inc.
Description
XTAL OSCILLATOR
Data sheet
534EB002500DGR.pdf
Category
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Delivery Services
534EB002500DGR
Comments
    534EB002500DGR Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesSi534
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    Height0.071" (1.80mm)
    OutputLVPECL
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Part StatusActive
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case8-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency - Output 1200MHz, 233MHz, 266MHz, 300MHz
    Frequency - Output 2-
    Frequency - Output 3-
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)121mA