534FB002500DG
534FB002500DG
Part Number
534FB002500DG
Data sheet
534FB002500DG.pdf
Delivery Services
534FB002500DG
Comments
    534FB002500DG Specifications
    PackageStrip
    TypeXO (Standard)
    Height0.071" (1.80mm)
    OutputLVDS
    Package / Case8-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency - Output 1200MHz, 233MHz, 266MHz, 300MHz
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)98mA