546BAA000032BAG
546BAA000032BAG
Part Number
546BAA000032BAG
Manufactures
Skyworks Solutions Inc.
Description
XTAL OSCILLATOR SMD
Data sheet
546BAA000032BAG.pdf
Category
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Delivery Services
546BAA000032BAG
Comments
    546BAA000032BAG Specifications
    PackageStrip
    SeriesUltra™ Si546
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    Height0.052" (1.33mm)
    OutputLVDS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Part StatusDiscontinued at Digi-Key
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply1.8V, 2.5V, 3.3V
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency - Output 1148.35MHz, 148.5MHz
    Frequency - Output 2-
    Frequency - Output 3-
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)121mA