546BAA000032BAGR
546BAA000032BAGR
Part Number
546BAA000032BAGR
Manufactures
Skyworks Solutions Inc.
Data sheet
546BAA000032BAGR.pdf
Delivery Services
546BAA000032BAGR
Comments
    546BAA000032BAGR Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    TypeXO (Standard)
    Height0.052" (1.33mm)
    FunctionEnable/Disable
    Part StatusDiscontinued at Digi-Key
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply1.8V, 2.5V, 3.3V
    Frequency Stability±20ppm
    Frequency - Output 1148.35MHz, 148.5MHz
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)121mA