654C15364C2T
654C15364C2T
Part Number
654C15364C2T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ HCMOS
Data sheet
654C15364C2T.pdf
Delivery Services
654C15364C2T
Comments
    654C15364C2T Specifications
    FunctionEnable/Disable
    Frequency153.6 MHz
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±30ppm
    Height - Seated (Max)0.051" (1.30mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    Current - Supply (Max)65mA