654C7683I2T
654C7683I2T
Part Number
654C7683I2T
Description
XTAL OSC XO 76.8000MHZ HCMOS SMD
Data sheet
654C7683I2T.pdf
Delivery Services
654C7683I2T
Comments
    654C7683I2T Specifications
    FunctionEnable/Disable
    Frequency76.8 MHz
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±50ppm
    Height - Seated (Max)0.051" (1.30mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)65mA