844441DMI-150LFT.pdf
| Package | Tape & Reel (TR) |
|---|---|
| Series | FemtoClock® |
| RoHS | RoHS |
| PLL | Yes |
| Input | Crystal |
| Output | LVDS |
| Part Status | Obsolete |
| Main Purpose | SAS, SAS-2, SATA CPU |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Max | 150MHz |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 2.625V |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |