844441DMI-300LFT.pdf
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Max | 300MHz |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 2.625V |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |