AB15000B1322
AB15000B1322
Part Number
AB15000B1322
Description
15000 MHZ CAVITY BAND PASS FILTE
Data sheet
AB15000B1322.pdf
Delivery Services
AB15000B1322
Comments
    AB15000B1322 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth4GHz
    Frequency15GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.591" (15.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss3dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension2.953" L x 0.591" W (75.00mm x 15.00mm)