AB18000B1147
AB18000B1147
Part Number
AB18000B1147
Description
18000 MHZ CAVITY BAND PASS FILTE
Data sheet
AB18000B1147.pdf
Delivery Services
AB18000B1147
Comments
    AB18000B1147 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth4GHz
    Frequency18GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.500" (12.70mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss2dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension1.055" L x 0.500" W (26.80mm x 12.70mm)