AB2385B1286
AB2385B1286
Part Number
AB2385B1286
Description
2385 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Data sheet
AB2385B1286.pdf
Delivery Services
AB2385B1286
Comments
    AB2385B1286 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Ripple1.2dB
    Bandwidth22MHz
    Frequency2.385GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.024" (26.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss3dB
    Package / CaseModule
    Size / Dimension4.252" L x 2.205" W (108.00mm x 56.00mm)