AB2835B1262
AB2835B1262
Part Number
AB2835B1262
Description
2835 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Data sheet
AB2835B1262.pdf
Delivery Services
AB2835B1262
Comments
    AB2835B1262 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Ripple-
    Bandwidth56MHz
    Frequency2.835GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.752" (19.10mm)