AB5320B1277
AB5320B1277
Part Number
AB5320B1277
Description
5320 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Data sheet
AB5320B1277.pdf
Delivery Services
AB5320B1277
Comments
    AB5320B1277 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Ripple-
    Bandwidth60MHz
    Frequency5.32GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.984" (25.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss1.5dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension5.512" L x 2.323" W (140.00mm x 59.00mm)