AB5785B745
AB5785B745
Part Number
AB5785B745
Description
5785 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Data sheet
AB5785B745.pdf
Delivery Services
AB5785B745
Comments
    AB5785B745 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Ripple0.2dB
    Bandwidth20MHz
    Frequency5.785GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.276" (32.40mm)
    Package / CaseModule
    Size / Dimension6.906" L x 3.835" W (175.40mm x 97.40mm)