AB952B1169
AB952B1169
Part Number
AB952B1169
Description
952 MHZ CELLULAR BPF
Data sheet
AB952B1169.pdf
Delivery Services
AB952B1169
Comments
    AB952B1169 Specifications
    Ripple0.2dB
    Bandwidth10MHz
    Frequency952.6MHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.902" (48.30mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss1.5dB
    Package / CaseModule
    Size / Dimension4.724" L x 2.362" W (120.00mm x 60.00mm)