AE100L8815-M
AE100L8815-M
Part Number
AE100L8815-M
Description
100 MHZ LC LOWPASS FILTER
Data sheet
AE100L8815-M.pdf
Delivery Services
AE100L8815-M
Comments
    AE100L8815-M Specifications
    Ripple-
    Bandwidth100MHz
    Frequency100MHz (Cutoff)
    Filter TypeLow Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.000" (25.40mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss1dB
    Package / CaseBNC In-Line Module
    Size / Dimension2.380" L x 1.000" W (60.45mm x 25.40mm)