AE125H9912
AE125H9912
Part Number
AE125H9912
Description
125 MHZ LC HIGHPASS FILTER
Data sheet
AE125H9912.pdf
Delivery Services
AE125H9912
Comments
    AE125H9912 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth387MHz
    Frequency125MHz (Cutoff)
    Filter TypeHigh Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.000" (25.40mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss1dB
    Package / CaseModule
    Size / Dimension4.500" L x 1.250" W (114.30mm x 31.75mm)