AE15550B10247
AE15550B10247
Part Number
AE15550B10247
Description
15.55 GHZ CAVITY BAND PASS FILTE
Data sheet
AE15550B10247.pdf
Delivery Services
AE15550B10247
Comments
    AE15550B10247 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth-
    Frequency15.55GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.500" (12.70mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss4dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension1.800" L x 0.750" W (45.72mm x 19.05mm)