AE1625L9245
AE1625L9245
Part Number
AE1625L9245
Description
1625 MHZ LOW PASS FILTER
Data sheet
AE1625L9245.pdf
Delivery Services
AE1625L9245
Comments
    AE1625L9245 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth-
    Frequency1.625GHz (Cutoff)
    Filter TypeLow Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.400" (10.16mm)
    Mounting TypeSurface Mount
    Insertion Loss1.5dB
    Package / Case6-SMD Module
    Size / Dimension1.500" L x 0.500" W (38.10mm x 12.70mm)