AE18000SLL1013
AE18000SLL1013
Part Number
AE18000SLL1013
Manufactures
Anatech Electronics Inc.
Description
18000 MHZ STRIP-LINE LOW PASS FI
Data sheet
AE18000SLL1013.pdf
Category
RF Filters
Delivery Services
AE18000SLL1013
Comments
    AE18000SLL1013 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Ripple-
    Bandwidth-
    Frequency18GHz (Cutoff)
    Filter TypeLow Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)-
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss1.2dB
    Package / CaseSMA In line Module
    Size / Dimension0.630" Dia x 1.870" L (16.00mm x 47.50mm)