AE2300B11740
AE2300B11740
Part Number
AE2300B11740
Description
2300 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Delivery Services
AE2300B11740
Comments
    AE2300B11740 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth50MHz
    Frequency2.3GHz Center