AE2350WN2227
AE2350WN2227
Part Number
AE2350WN2227
Description
2350 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Data sheet
AE2350WN2227.pdf
Delivery Services
AE2350WN2227
Comments
    AE2350WN2227 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth100MHz
    Frequency2.35GHz Center
    Filter TypeBand Stop
    Part StatusActive
    Height (Max)0.866" (22.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss2dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension7.677" L x 1.713" W (195.00mm x 43.50mm)