AE2450WN2236
AE2450WN2236
Part Number
AE2450WN2236
Description
2450 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Data sheet
AE2450WN2236.pdf
Delivery Services
AE2450WN2236
Comments
    AE2450WN2236 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth100MHz
    Frequency2.45GHz Center
    Filter TypeBand Stop
    Part StatusActive
    Height (Max)0.866" (22.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss2dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension7.677" L x 1.535" W (195.00mm x 39.00mm)