AE2450WN2239
AE2450WN2239
Part Number
AE2450WN2239
Description
2450 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Data sheet
AE2450WN2239.pdf
Delivery Services
AE2450WN2239
Comments
    AE2450WN2239 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth100MHz
    Frequency2.45GHz Center
    Filter TypeBand Stop
    Part StatusActive
    Height (Max)0.866" (22.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss2dB
    Package / CaseModule
    Size / Dimension7.677" L x 1.713" W (195.00mm x 43.50mm)