AE25L7832
AE25L7832
Part Number
AE25L7832
Description
25 MHZ LC LOW PASS FILTER
Data sheet
AE25L7832.pdf
Delivery Services
AE25L7832
Comments
    AE25L7832 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth-
    Frequency25MHz (Cutoff)
    Filter TypeLow Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.220" (30.99mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss0.8dB
    Package / CaseModule
    Size / Dimension5.440" L x 2.380" W (138.18mm x 60.45mm)