AE2800B11739
AE2800B11739
Part Number
AE2800B11739
Manufactures
Anatech Electronics Inc.
Description
2800 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Data sheet
Category
RF Filters
Delivery Services
AE2800B11739
Comments
    AE2800B11739 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Ripple-
    Bandwidth50MHz
    Frequency2.8GHz Center