AE30500WB5002
AE30500WB5002
Part Number
AE30500WB5002
Description
30500 MHZ WAVEGUIDE BANDPASS FIL
Data sheet
AE30500WB5002.pdf
Delivery Services
AE30500WB5002
Comments
    AE30500WB5002 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth1GHz
    Frequency30.5GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.762" (19.35mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss1dB
    Package / CaseModule
    Size / Dimension2.146" L x 0.750" W (54.50mm x 19.05mm)