AE30L9122
AE30L9122
Part Number
AE30L9122
Description
30MHZ LC LOW PASS FILTER
Data sheet
AE30L9122.pdf
Delivery Services
AE30L9122
Comments
    AE30L9122 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth29MHz
    Frequency30MHz (Cutoff)
    Filter TypeLow Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)1.512" (38.40mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss1dB
    Package / CaseModule
    Size / Dimension6.000" L x 2.000" W (152.40mm x 50.80mm)