AE32050B11851
AE32050B11851
Part Number
AE32050B11851
Description
32050 MHZ CAVITY BAND PASS FILTE
Data sheet
AE32050B11851.pdf
Delivery Services
AE32050B11851
Comments
    AE32050B11851 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth1GHz
    Frequency32.05GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.787" (20.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss1dB
    Package / CaseModule
    Size / Dimension1.772" L x 0.787" W (45.00mm x 20.00mm)