AE3300N2253
AE3300N2253
Part Number
AE3300N2253
Description
3300 MHZ CAVITY BANDSTOP/NOTCH F
Data sheet
Category
RF Filters
Delivery Services
AE3300N2253
Comments
    AE3300N2253 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Ripple-
    Bandwidth50MHz
    Frequency3.3GHz Center