AE3400WN2272
AE3400WN2272
Part Number
AE3400WN2272
Description
3400 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Data sheet
AE3400WN2272.pdf
Delivery Services
AE3400WN2272
Comments
    AE3400WN2272 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth200MHz
    Frequency3.4GHz Center
    Filter TypeBand Stop
    Part StatusActive
    Height (Max)0.433" (11.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss2dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension7.756" L x 1.339" W (197.00mm x 34.00mm)