AE355B11627
AE355B11627
Part Number
AE355B11627
Description
355 MHZ BAND PASS FILTER
Data sheet
AE355B11627.pdf
Delivery Services
AE355B11627
Comments
    AE355B11627 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth147MHz
    Frequency355MHz Center