AE3800B11741
AE3800B11741
Part Number
AE3800B11741
Manufactures
Anatech Electronics Inc.
Description
3800 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Data sheet
AE3800B11741.pdf
Category
RF Filters
Delivery Services
AE3800B11741
Comments
    AE3800B11741 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Ripple-
    Bandwidth50MHz
    Frequency3.8GHz Center