AE4350H9919
AE4350H9919
Part Number
AE4350H9919
Description
4350 MHZ HIGH PASS FILTER
Data sheet
AE4350H9919.pdf
Delivery Services
AE4350H9919
Comments
    AE4350H9919 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth700MHz
    Frequency4.35GHz (Cutoff)
    Filter TypeHigh Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.392" (9.95mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss1.37dB
    Package / CaseModule
    Size / Dimension1.000" L x 0.380" W (25.40mm x 9.65mm)