AE435B11650
AE435B11650
Part Number
AE435B11650
Description
435 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Data sheet
AE435B11650.pdf
Delivery Services
AE435B11650
Comments
    AE435B11650 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth6MHz
    Frequency435MHz Center