AE475B11864
AE475B11864
Part Number
AE475B11864
Description
475 MHZ BAND PASS FILTER
Data sheet
AE475B11864.pdf
Delivery Services
AE475B11864
Comments
    AE475B11864 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth5MHz
    Frequency475MHz Center