AE490B11863
AE490B11863
Part Number
AE490B11863
Description
490 MHZ BAND PASS FILTER
Data sheet
AE490B11863.pdf
Delivery Services
AE490B11863
Comments
    AE490B11863 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth5MHz
    Frequency490MHz Center