AE4965WN2292
AE4965WN2292
Part Number
AE4965WN2292
Description
4965 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Data sheet
AE4965WN2292.pdf
Delivery Services
AE4965WN2292
Comments
    AE4965WN2292 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth120MHz
    Frequency4.965GHz Center
    Filter TypeBand Stop
    Part StatusActive
    Height (Max)0.630" (16.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss2.5dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension5.551" L x 1.102" W (141.00mm x 28.00mm)