AE5487WN2277
AE5487WN2277
Part Number
AE5487WN2277
Description
5487 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Data sheet
AE5487WN2277.pdf
Delivery Services
AE5487WN2277
Comments
    AE5487WN2277 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth615MHz
    Frequency5.487GHz Center
    Filter TypeBand Stop
    Part StatusActive
    Height (Max)0.630" (16.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss2dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension4.685" L x 0.886" W (119.00mm x 22.50mm)