AE5887WN2284
AE5887WN2284
Part Number
AE5887WN2284
Description
5887 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Data sheet
AE5887WN2284.pdf
Delivery Services
AE5887WN2284
Comments
    AE5887WN2284 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth75MHz
    Frequency5.887GHz Center
    Filter TypeBand Stop
    Part StatusActive
    Height (Max)0.630" (16.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss3dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension5.551" L x 0.984" W (141.00mm x 25.00mm)