AE656B11412
AE656B11412
Part Number
AE656B11412
Manufactures
Anatech Electronics Inc.
Description
656 MHZ BPF
Data sheet
Category
RF Filters
Delivery Services
AE656B11412
Comments
    AE656B11412 Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    Ripple-
    Bandwidth84MHz
    Frequency656MHz Center