AE9400WB11545
AE9400WB11545
Part Number
AE9400WB11545
Description
9400 MHZ WAVEGUIDE BANDPASS FILT
Data sheet
AE9400WB11545.pdf
Delivery Services
AE9400WB11545
Comments
    AE9400WB11545 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth60MHz
    Frequency9.4GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.866" (22.00mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss1.99dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension5.512" L x 1.339" W (140.00mm x 34.00mm)