AE9400WB11558
AE9400WB11558
Part Number
AE9400WB11558
Description
9400 MHZ WAVEGUIDE BANDPASS FILT
Data sheet
AE9400WB11558.pdf
Delivery Services
AE9400WB11558
Comments
    AE9400WB11558 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth30MHz
    Frequency9.4GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.650" (16.50mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss2dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension6.457" L x 1.220" W (164.00mm x 31.00mm)