AE9925WB11547
AE9925WB11547
Part Number
AE9925WB11547
Description
9925 MHZ WAVEGUIDE BANDPASS FILT
Data sheet
AE9925WB11547.pdf
Delivery Services
AE9925WB11547
Comments
    AE9925WB11547 Specifications
    Ripple-
    Bandwidth20MHz
    Frequency9.925GHz Center
    Filter TypeBand Pass
    Part StatusActive
    Height (Max)0.650" (16.50mm)
    Mounting TypeChassis Mount
    Insertion Loss5dB
    Package / CaseModule, SMA Connectors
    Size / Dimension6.811" L x 1.220" W (173.00mm x 31.00mm)