AMPDAEH-A13T
AMPDAEH-A13T
Part Number
AMPDAEH-A13T
Data sheet
AMPDAEH-A13T.pdf
Delivery Services
AMPDAEH-A13T
Comments
    AMPDAEH-A13T Specifications
    TypeXO (Standard)
    Height0.035" (0.89mm)
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
    Voltage - Supply1.71V ~ 3.63V
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency - Output 16.1298496MHz, 6.16791MHz
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    Current - Supply (Max)1.3mA (Typ)