AMPDAGI-A13T3
AMPDAGI-A13T3
Part Number
AMPDAGI-A13T3
Data sheet
AMPDAGI-A13T3.pdf
Delivery Services
AMPDAGI-A13T3
Comments
    AMPDAGI-A13T3 Specifications
    TypeXO (Standard)
    Height0.035" (0.89mm)
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
    Voltage - Supply1.71V ~ 3.63V
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency - Output 16.1298496MHz, 6.16791MHz
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)1.3mA (Typ)